Mayıs ayına çok dolu dolu etkinlikler düzenlemeye ,konuşmacı olarak katılım sağlamaya tüm hızımla devam ediyorum 🚀

🗓️ Bu sene de ilk defa konuşmacı olarak katılım gerçekleştirdiğim BANÜ YBS kulübünün davetiyle Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde konuşmacı oldum.

Bu etkinlikle öğrencilere neler anlattım ❓

📌 Cloud Temelleri

📌 Cloud Dağıtım Modelleri

📌 Cloud ile On-Premise arasındaki Farklar Nelerdir ?

📌 Cloud Engineer , Azure Cloud Sertifikasyon programına nasıl hazırlanır ?

📌 Bulut sektöründe kariyer ve öğrenme yolculuğu nasıl geçer ?

📌 Microsoft Azure Servisleri Nelerdir ?

200 Katılımcının katıldığı etkinlikte 4 Konuşmacının arasındaydık. Son Konuşmacı olarak etkinliğe güzel bir bitiriş yaptık.

Etkinlik esnasındaki şahane görüntüleri aşağıda paylaşmak istedik.

21 Temmuz 1992 tarihinde İstanbulda Doğdum. Özel bir bankanın Sunucu ve Sanal Sistemler ekibinde görev alıyorum. Aynı zamanda Gazi Üniversitesinde Bilişim Enstitüsü Bilişim Sistemleri Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapıyorum. 2010 yılından beri bilişim sektöründe çalışıyorum. Bu sektöre ilk başladığımdan beri öğrendiğim ve yaşadığım teknik sorunları belgelemeye çalıştım ve dokümantasyon konusunda kendimi çok geliştirdim. Geliştirdiğim bu beceri ile insanlara faydalı içerikler üretmeye başladım. Makalelerimi okuyan deneyimli meslektaşlarım, yeni başlayanlar ve öğrenciler için Microsoft ürünleri ile ilgili çok fazla içerik üretmeye çalışıyorum ve üzerinde çalışmaya devam ediyorum. İçerik üretmekten gerçekten keyif alıyorum. Microsoft ürünleriyle ilgili çeşitli Portal ve Blog sitelerinde yazar olarak görev alıyorum. 2020 yılı itibari ile Türkiye'nin en büyük Çözümpark Bilişim Portalında yazar olarak görev almaya başladım. Bu başlangıçla birlikte birden fazla blog ve siteden teklif almaya başladım. İnsanlara daha fazla içerik üretebilmek adına Linkedin sayfası ve Microsoft Azure Bilgi Paylaşım Platformu adlı grup üzerinden binlerce kişiye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bunun son derece motive edici olduğunu söyleyebilirim ve bu sayfada ve grupta haftalık bazen de günlük olarak ürettiğim içerikler var. İnsanlara faydalı olması ve geri dönüşleri beni daha çok yazmaya sevk ediyor. Gönüllülük kapsamında birden fazla kuruluşta Microsoft ürünleri ile ilgili etkinlikler, eğitimler, çalıştaylar düzenliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir